Pakalpojumi

Kompānija „Rīgas mēbeļu serviss” piedāvā Jūsu uzmanībai augstākās klases elegantas mīkstās mēbeles. Pie mums jūs varat ne tikai nopirkt mēbeles (dīvānus un krēslus, gultas un blefus, taburetes un daudz ko citu), bet arī saņemt kvalitatīvu garantijas un pēcgarantijas mīksto mēbeļu apkalpošanu.

Kompānijas „Rīgas mēbeļu serviss” pakalpojumi:

  • Mīksto mēbeļu standarta modeļu izgatavošana
    • Pateicoties mīksto mēbeļu pašai ražošanai, Jūs varat izvēlēties, piemēram, mēbeles guļamistabai pēc izmēriem, ņemot vērā Jūsu mājas interjera īpatnības.
    • Mīksto mēbeļu tapsējumam varam izmantot plašu mūsu audumu sortimentu, kā arī pasūtītāja materiālu.
  • Korpusa mēbeļu individuālo modeļu izstrādāšana pēc pasūtījuma Jūsu mājai, kā arī mīksto un korpusa mēbeļu individuālo modeļu izstrādāšana pēc pasūtījuma bāriem, restorāniem, kazino, viesnīcām, birojiem, biznesa-centriem u.c.
  • Mīksto mēbeļu remonts
  • Mēbeļu piegāde, pārvietošana un montāža pie klienta. Mūsu pakalpojumu dienesta speciālisti nogādās mēbeles līdz Jūsu mājoklim, tās uzmanīgi uznesīs uz jebkuru stāvu, veiks montāžu un visus nepieciešamos mēbeļu regulēšanas darbus Jūsu mājā vai dzīvoklī, kā arī aizvedīs projām iepakojumu. Jums arī tiks sniegti ieteikumi attiecībā uz mēbeļu ekspluatāciju, ņemot vērā Jūsu mājokļa grīdas seguma tipu un citas telpu īpatnības un apstākļus.
  • Visām kompānijas „Rīgas mēbeļu serviss” mīkstajām mēbelēm ir 2 gadu garantija, līdz ar to mūsu mēbeles kārtīgi kalpo gadu desmitiem!

Mēs gaidām Jūs kompānijas „Rīgas mēbeļu serviss” veikalos un birojos!

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?