Piedāvājums dīleriem

Viens no lielākajiem mīksto mēbeļu ražotājiem Latvijā SIA „Rīgas mēbeļu serviss” (RMS) paplašina dīleru loku.

Patreiz mūsu tirdzniecības partneri ir tādas kompānijas kā:

Latvija:
Gigant mēbeles (Rīga, Jelgava, Rēzekne, Liepāja, Krāslava)
Guru mēbeles (Rīga)
Gudras mēbeles (Rīga)
Melats (Olaine)
EJULAT (Rīga)

Igaunija:
Gigant moobel (Tallinna, Tartu, Narva, Rakvere, Valga)
Ralizabet (Tallinna)
Mobecor (Tartu, Jegeva, Viljandi, Viru)
Leedu moobel OU (Tallinna)
WebShop (Tartu, Viljandi, Viru, Tallinna)
Moobelkoju (Viljandi)
OU Coop Saaremaa Tarbijate Uhistu (Kuresāre)

Lietuva:
Dilata (Viļņa, Kauņa)
B.Verikaites imone (Viļņa)

Somija:
KF furniture OY (Petola)

Dānija:
Munk collective (Kopenhāgena)

Mīksto mēbeļu tirgus Latvijā ir samērā piesātināts, bet pircējs vienmēr meklē kvalitatīvi izgatavotu mēbeli. Mūsu firma kopš 1994. gada ražo mīkstās mēbeles, kuras ir teicamas kvalitātes un atbilst patērētāju interesēm. Mēs necenšamies ražot lētas mīkstās mēbeles ar zemām cenām, kuras kalpo tikai 2 (divus) gadus, kas atbilst garantijas laikam, kaut gan to ekspluatācijas laiks ir daudz ilgāks. Mūsu konstruktori un dizaineri gadiem ilgi ir pūlējušies radīt daudz funkcionālas un ilgizturīgas mīkstās mēbeles, kura domātas nopietniem un praktiskiem ikdienas patērētājiem. Daudzu gadu pieredze mēbeļu eksportā ar lielajām Vācijas tirdzniecības firmām ir palīdzējis mūsu uzņēmumam sekot mīksto mēbeļu ražošanas kvalitātes prasībām no pircēju un patērētāju viedokļa.

SIA „Rīgas mēbeļu serviss” ir vienīgais uzņēmums starp Baltijas valstīm, kurš nodrošina pilnu tehnoloģisku procesu savā uzņēmumā. Mēs paši izgatavojam komplektējošos izstrādājumus no masīvās koksnes sākot ar koksnes žāvēšanu kamerās, izgatavojam atsperu blokus no Vācijas firmas Hooffmann atsperu agatuvēm, kā arī apgādājam ar šiem blokiem daudzus Latvijas uzņēmumus. Tas viss mums palīdz kontrolēt kvalitātes tehnoloģisko procesu un garantēt mūsu klientiem augstu mēbeļu kvalitāti.

Kādas shēmas varam piedāvāt mūsu dīleriem?

 1. Pirmā shēma – mēs piedāvājam Jums mūsu mēbeļu paraugus, pēc kuriem Jūs vaicat pasūtījumus. Paraugu daudzumu nosakāt Jūs. Piegādes noteikumus paraugiem mēs apspriežam ar Jums individuāli. Kopā ar mēbelēm Jūs saņemat arī audumu paraugus. Mēs konsultējam Jūsu personālu, norādot uz mūsu mēbeļu konkurences spējām. Pēc pasūtījuma pieņemšanas Jūs nosūtat informāciju mūsu menedžerim. Mēs garantējam izpildes termiņu t.i.ne vairāk kā 20 dienas no Jūsu informācijas saņemšanas.
 2. Otrā shēma. Mēs esam ieinteresēti iegūt tādus tirdzniecības partnerus, kuri nodarbojas ar vairumtirdzniecību un kuriem ir tirdzniecības platība 80-120 m2 un kuri ir gatavi šajā platībā organizēt RMS firmas veikalu.

  Organizatoriskos un finansu noteikumus mēs varam apspriest tiekoties personīgi. Esam pārliecināti, ka mēs varēsim Jums piedāvāt interesantus variantus. Šis dīlera darbs varētu Jums nest labus ienākumus pie minimāla riska.

  Mēbeļu biznesa organizācija kopā ar labi strādājošu ražošanas firmu var sniegt Jums daudz konkurences priekšnoteikumus.

  Pirmkārt, Jums nav jātērē līdzekļi reklāmai. Mēbeles ko Jūs tirgojat jau daudziem ir zināmas Latvijā. Jūsu veikals vienmēr būs mūsu reklāmā.

  Otrkārt, Mūsu dizaina un marketinga speciālisti palīdzēs Jums izveidot veikala koncepciju un shēmu mēbeļu izstādīšanā.

  Treškārt, Jums tiks piedāvāts viss plašs mīksto mēbeļu sortiments sākot no klasiskā līdz pusaudžu un bērnu dīvāniem.

  Ceturtkārt, Visām mūsu ražotajām mēbelēm ir 2 gadu garantija. Bet pēc 5 gadu lietošanas mēbelēm, kuras ir pirktas Jūsu veikalā uzņēmums garantē pircējam jebkura veida remontu, t.sk. arī auduma nomaiņu par izstrādājuma pašizmaksu.
 3. Visbeidzot, trešā shēma.
  Jūsu veikalā mēs varam ierīkot brenda „RMS” sekciju. Brenda sekcija iekļauj sevi visus RMS mīksto mēbeļu ekspozīciju, kura aizņems visu Jūsu veikala platību. Brenda sekcija tiek noformēta ar RMS logotipu un pārējiem dizaina elementiem kas ir mūsu firmas rīcībā. Visus ekspozīcijas noteikumus mēs apspriežam ar Jums individuāli.

Jāatzīmē, ka mēs esam ieinteresēti lai viena rajona ietvaros būtu viens mūsu ražotās produkcijas dīleris, jo tādā veida mēs varētu pasargāt savu produkciju no nevajadzīgas konkurences.

Ar mūsu modeļu ražojumiem Jūs varat iepazīties kompānijas mājas lapā www.mikstas-mebeles.lv vai www.rigasmebeluserviss.lv

Ja mēs esam Jūs ieinteresējuši kopējai sadarbībai, tad labprāt atbildēsim uz Jūsu interesējošiem jautājumiem.

T. +371 29245202 E-pasts: jaro.razotne@gmail.com

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?