Virtuves mēbeles, viesistabas mēbeles, bīdāmas sistēmas pēc pasūtījuma! Augstākā kvalitāte!

Mēs piedāvājam gan pašu izgatavotas mēbeles, gan arī Lietuvas slavenā zīmola Dalia fabrikā ražotās mēbeles, jo esam šī uzņēmuma oficiālais partneris Latvijā.

“Rīgas mēbeļu serviss” izgatavo dažāda veida korpusa mēbeles pēc individuāliem pasūtījumiem, veicot visus darbu posmus – no klienta mēbeļu detalizēta projekta izstrādes līdz to montāžai.

Šodien ir vērojams ārkārtīgi plašs mēbeļu piedāvājums – no lētiem poļu un ķīniešu ražojuma skapīšiem līdz konfigurācijas un funkcionalitātes ziņā sarežģītiem komplektiem, kuru izgatavošanā ņemtas vērā jebkuras klientu vēlmes.

Ko gan neparastu mēs varam piedāvāt pie šodien pastāvošas situācijas tirgū? Ar ko īpašu varētu piesaistīt klientu?

Ne ar materiāliem, ne furnitūru, ne cenu!

Visas kompānijas, kuras strādā vienā un tajā pašā cenu segmentā, praktiski nav atšķiramas.

Ne ar vispārīgām frāzēm par „kvalitāti, stilu un mājīgumu, ko ieviesīs mājā mūsu mēbeles”!

Šie banālie teicieni nesniedz ne mazāko priekšstatu par to, kādu produktu Jūs rezultātā iegūsiet.

Mēs saviem klientiem varam piedāvāt augstu profesionalitātes līmeni, milzīgu praktisko pieredzi un izteikti atbildīgu komandu, kura piedalās korpusa un virtuves mēbeļu projektēšanā, izgatavošanā un uzstādīšanā.

  • SIA „Rīgas mēbeļu serviss” galvenais dizaineris „korpusu mēbeļu” novirzienā – vispāratzīts virtuves mēbeļu projektēšanas guru – ir augstākā speciālā izglītība „mēbeļu konstruēšanā”, 12 gadus ilgu laiku jau strādā par slavenā salona Dalia vadošo speciālisti. Šajā laika periodā pēc viņas projektiem ir izgatavoti un uzstādīti vairāk kā 1000 korpusa mēbeļu komplektu pie klientiem. Viņas pieredze un zināšanas ir neatkārtojamas un unikālas.

    Tieši galvenais dizaineris strādā ar katru klientu, kas pie mums vēršas. Jūs varat saņemt konsultāciju jebkurā jautājumā, kas saistās ar mēbeļu ekspluatācijas īpatnībām, pašlaik izmantojamajiem materiāliem, veikt iespējamo variantu aprēķinus.

    Kādu furnitūru Jūsu gadījumā būtu ieteicamāk izvēlēties, kādi pārsteigumi var jūs sagaidīt pie ekspluatācijas – uz šiem un citiem jautājumiem tiks sniegta izsmeļoša atbilde, balstīta uz ilggadēju darba pieredzi, pastāvīgu saskarsmi ar klientiem, kuri izmanto mūsu mēbeles.

  • Mēbeļu izgatavošanā izmanto vienīgi mūsdienīgas un profesionālas iekārtas Rīgā vai Viļņā. Visas iekārtas ir sertificētas un atbilst ES prasībām.

  • Mēbeļu uzstādīšanu pie klienta veic speciālistu brigāde, kurai aiz muguras ir jau 20-gadus ilga darba pieredze un kura spēj atrisināt visnegaidītākās problēmas, kuras var rasties pie klienta.

Visaugstākā profesionalitāte un atbildība pret klientu visās mēbeļu projektēšanas, izgatavošanas un uzstādīšanas stadijās, savu īpašu tradīciju ievērošana, Rīgas mēbeļu serviss nevainojamā reputācija – lūk, kas mūs atšķir no citām kompānijām, kuras darbojas Latvijas tirgū.

Ja Jums ir vajadzīgas korpusa vai virtuves mēbeles – nāciet, brauciet uz Purvciemu, G.Astras ielā 8 (tirdzniecības centrs „Cita santehnika”, stends „Rīgas mēbeļu serviss”) vai zvāniet pa tel. 29142472 un pastāstiet, kādas Jūs iedomājaties savas mēbeles. Vai arī palūdziet to mums izdarīt.

Un viss izdosies...
Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?