Mēbeļu salons: izvēlamies iebūvējamos komplektus

Iebūvējamo mēbeļu skaistums

Kad vairums mājokļu īpašnieku spriež, kādā veidā ieekonomēt liekus kvadrātmetrus un nelielā telpā ierīkot viesistabu, guļamistabu un rotaļu zonu bērniem, viņi pārsvarā apmeklē mēbeļu salonu, apsverot iebūvējamo komplektu pirkšanu. Nevajadzētu uzskatīt, ka iebūvējamās mēbeles ir vienīgi grāmatu plaukti, kas ir lieliski maskējušies kā noliktavas telpas. Nepastāv nekādas robežas, kad runa iet par kompaktām iebūvējamajām mēbelēm.

Virtuves stūrīši, kuri ir viegli transformējami veselās apvienotās grupās, gultas, kuras ir iebūvētas galdā un izklaides centri, kas atverami ar pieliekamā aizkaru – tie ir tikai daži jauninājumi, kuri ir pielietojami jūsu mājoklī. Ja jums ir brīvs stūrītis, daži kvadrātmetri vai pat vesela siena, ko jūs vēlētos pārvērst lietderīgā platībā, mēbeļu salons “RMS” jums palīdzēs sapņus ieviest realitātē.

Telpas ekonomija

Laikam jau gan šo inovatīvo mēbeļu pievilcīgākā īpašība ir tāda, ka tās racionāli aizpilda telpu. Jūsu mājoklis nav pietiekoši plašs? Jums ir jānovieto mēbeles no vienas sienas līdz otrai, zem kāpnēm, jāizmanto kvadrātmetri zem gultām vai pie kamīna? Jums noteikti jāapmeklē mēbeļu salons “RMS”, kur jūs varēsiet izvēlēties labākos komplektus, kuri palīdzēs jums ieekonomēt telpu. “RMS” piedāvātās skaistās mēbeles pārvērtīs nelietderīgo platību vērtīgā teritorijā, ko jūs spēsiet pa īstam novērtēt.

Iebūvējamās mēbeles: ne tikai nelielām telpām

Mēbeļu salons “RMS” piedāvā ļoti plašu mēbeļu asortimentu par vispievilcīgākajām un pieņemamākajām cenām. Pie mums Jūs varat izvēlēties tradicionālās un iebūvējamās mēbeles, kuras kļūs par īstu jūsu mājokļa krāšņumu. Mēs garantējam augstu savas produkcijas kvalitāti, jo esam pārliecināti: visi komplekti, kurus tieši tūlīt Jūs varat aplūkot mūsu katalogos:

  • izgatavoti no dabīgiem un drošiem materiāliem;
  • ilgstoši kalpo,
  • praktiski,
  • ir ārēji pievilcīgi
  • pieejami cenas ziņā.
Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?