Izvelkamais krēsls — komforts un ērtības katrā mājā

Iegādāties mēbeles internetā pēdējā laikā ir gan vienkārši, gan izdevīgi. Uzņēmums "Rīgas Mēbeļu Serviss" piedāvā saviem klientiem šo iespēju savā interneta veikalā.

Krēsli, dīvāni un gultas ir populārākie mēbeļu priekšmeti, kas nepiecienāmi katrā mājoklī. Izvelkamie krēsli rada mājīgumu un komfortablus apstākļus atpūtai. Pats vārds „krēsls” jau asociējas ar kaut ko mīkstu un ērtu. Jo nav nekā labāka pēc smagas darba dienas, kā ērta iekārtošanās iemīļotajā krēslā ar interesantu grāmatu rokās, pie televizora vai ciešā ģimenes lokā. Taču pats galvenais – pareizi izvēlēties šos mēbeļu priekšmetus atbilstoši savām vajadzībām un vēlmēm, kā arī pieskaņotus interjera dizainam.

Izvelkamais krēsls — mehānismu tipi

Izvelkamais krēsls var būt jebkuras konstrukcijas un dizaina. Mūsdienu ražotāji dara visu, lai apmierinātu visu pircēju vajadzības, ar pašu izvēlīgāko.

Krēslu izvelkamo mehānismu tipi ir līdzīgi kā dīvāniem. Taču paši populārākie mehānismi ir:

  • klik-klak – izvelkamais krēsls, kuram ir trīs pozīcijas: sēdus, guļus un pusguļus (relax);
  • grāmata — vispopulārākais mehānismu tips, kas tiek montēts ne tikai krēsliem, bet arī dīvāniem;
  • izvelkamais krēsls ar izbīdāmu daļu, uz kuras tiek izvietoti spilveni, kas izpilda arī matrača funkciju.

Tie ir izvelkamo mehānismu pamattipi, kuri ir izpelnījušies vislielāko popularitāti. Pārsvarā kompānijas "Rīgas Mēbeļu Serviss" asortimentā ir iekļauti dīvāni, gultas un krēsli ar visdažādākajiem mehānismiem. Krēslu un mīksto mēbeļu stilu daudzveidība ir atspoguļota katalogā.

Izvelkamo krēslu priekšrocības

Parasts krēsls kalpo komfortablai atpūtai, bet izvelkamais – arī miegam. Izvelkamais krēsls mājoklī vienmēr nodrošina papildus guļas vietu neparedzētiem ciemiņiem, jo gultas vietas pietiek vienīgi ģimenes locekļiem.

Vēl viena ne mazāk svarīga priekšrocība – lielākajai daļai izvelkamo krēslu ir ietilpīga kaste gultas veļas vai citiem priekšmetu glabāšanai. Bet apslēpta papildus glabātuve – tā nodrošina kārtību mājās.

Kompānija "Rīgas Mēbeļu Serviss" piedāvā plašu mīksto mēbeļu asortimenta klāstu, pamatā tie ir visdažādākā tipa, izmēru, krāsu toņu un stila izvelkamie krēsli.

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?