Kādas priekšrocības piedāvā mēbeļu veikals Rīgas Mēbeļu Serviss?

Izbaudīt īstu komfortu, kā arī saņemt maksimālu baudu no mēbeļu ekspluatācijas, var sniegt tikai mēbeles, kuras izgatavotas pēc pasūtījuma. Ja Jūs interesē kvalitatīva mēbeļu izgatavošana, tad mēbeļu veikals Rīgas Mēbeļu Serviss ir Jūsu rīcībā.

Izstrādājumi, izpildīti pēc individuāliem kritērijiem, ņems vērā visas Jūsu vēlmes, nepieciešamos parametrus, funkcijas, dizainu, materiālus. Šobrīd ir daudz cilvēku, kuri izvēlās iegādāties izgatavotās pēc pasūtījuma mēbeles Rīgā. Ja Jūs esat šajā kategorijā, tad mūsu mēbeļu salons – tā ir tā vieta, kura Jums vajadzīga visvairāk.

Taču, mūsu mēbeļu salons piedāvā arī gatavās mēbeles, kurām ir daudzveidīgs dizains, daudzfunkcionalitāte, liela krāsu un izmēru izvēle, kas ļauj izvēlēties optimālo variantu.

Kāpēc tieši mēbeļu veikals Rīgas Mēbeļu Serviss?

  • Gatavās mēbeles vai mēbeļu izgatavošana, ko izvēlēsieties pie mums, dos Jums iespēju pilnvērtīgi, skaisti iekārtot jebkuras nozīmes telpu.
  • Iegādājoties izstrādājumus mūsu mēbeļu salonā, Jūs noteikti izbaudīsiet teicamo galarezultātu, jo tas būs modelis, ko Jūs izdomājāt patstāvīgi vai ar sava dizainera palīdzību, ņemot vērā visas savas prasības un vēlmes.
  • Visa produkcija, ko mēs piedāvājam, pilnībā atbilst nepieciešamajām normām un standartiem.
  • Jums nebūs grūti izvēlēties mēbeles jebkurai telpai, jo pie mums ir dažādi modeļi, kuri atšķirās ne tikai ar funkcionalitāti, bet arī ar izmēriem,veidu, krāsām.
  • Lieliskā kvalitāte, interesantais dizains, ilgmūžība, izturība, drošība, to visu garantē mūsu mēbeles Rīgā.

Mūsu mēbeļu veikalā strādā profesionāļi, kuriem ir augstākā kvalifikācija, kā arī lielā darba pieredze, kas galarezultātā ļauj piedāvāt tās mēbeles, par kurām Jūs sapņojāt. Mums ir viss nepieciešamais, lai piedāvātu tādus izstrādājumus, kuri priecēs Jūs daudzus gadus.

Ja Jūs gribat, lai māja, dzīvoklis vai birojs būtu iekārtoti ar skaistām, ērtām mēbelēm, tad Jums noteikti palīdzēs mēbeļu salons Rīgas Mēbeļu Serviss. Nāciet pie mums un pārliecinieties, ka tieši tas Jums ir vajadzīgs. Mūsu ērtais katalogs ļauj maksimāli ātri atrast to, kas Jums ir nepieciešams, salīdzināt dažādus modeļus, un tad pieņemt galīgo lēmumu.

Mēbeļu veikalā Rīgas Mēbeļu Serviss Jūs noteikti atradīsiet savas sapņu mēbeles!

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?