Virtuves mēbeles – tikai oriģināli risinājumi

Virtuves mēbeles – tikai oriģināli risinājumi?

Vai ir grūti iegādāties mēbeles virtuvei? Tomēr, ne vienmēr izdodas atrast modeli, kurš būs ērts, funkcionāls un derēs Jūsu telpai, kā arī būs atbilstošs saimnieces gaumei. Lieta tā, ka komplekti veikalos ir līdzīgi kā dvīņi, mainās krāsa, bet dizains atkārtojas no viena ražotāja, pie otra. Bet Jums gribās, lai virtuves mēbeles būtu individuālas, domātas tikai Jūsu mājai.

Šo problēmu atrisināt ir viegli, sazinieties ar Rīgas mēbeļu serviss un mūsu meistari uzņemsies Jūsu virtuves iekārtošanas procesu. Viņi izstrādās projektu atbilstoši Jūsu vēlmēm un telpas īpatnībām, un izdarīs visu nepieciešamo – veiks mērījumus, un pabeigs ar virtuves tehnikas montāžu.

Virtuves mēbeles – meklējam savu variantu

Kāpēc šāda varianta risināšanu negrib visi ražotāji?

Viņi strādā pēc šablona un negrib nekādas pārmaiņas. Viņiem ir assortiments, izstrādāti noteikti modeļi un tādā virzienā arī viņi darbojas. Kāpēc jāizgudro kaut kas jauns, ja ir pārbaudīti modeļi? Vajadzēs taču mainīt izmērus, izgatavot jaunus rasējumus, strādāt ar inovatīviem materiāliem.

Mūsu kompānijā nebaidās nekādu pārmaiņu. Mēs drīzāk baidāmies no vienveidīgā darba, tāpēc cenšamies uzklausīt visas klienta vēlmes un izstrādāt viņam mēbeles virtuvei pēc individuāla dizaina.

Tas ir – Jūsu virtuvē būs mēbeles, kādas neatradīsiet savu draugu mājās. Ja Jums ir ļoti maza telpa vai otrādi, varat lepoties ar virtuves izmēriem, var izdomāt simtiem ideju tās iekārtošanā. Un tās nebūs standarta formas, kuras Jums piedāvās jebkurš mēbeļu veikals, bet kreatīvi risinājumi, atbilstoši Jūsu sapņiem par ideālu virtuves telpu.

Mēbeles virtuvei – izgatavosim ekskluzīvi un lēti

Mūsu uzdevums - izgatavot mēbeles virtuvei tādas, kādas Jūs redzat tās savos sapņos. Mēs izmantojam klientu rasējumus, zīmējumus un mutisku aprakstu. Mūsu speciālisti ņem vērā telpas īpatnības un piedāvā savus virtuves noformēšanas variantus. Rezultātā iznāk ekskluzīvi un lēti.

Mēs speciāli iegādājāmies mūsdienīgas iekārtas, kuras ļauj realizēt pat vispārdrošākās idejas. Mums ir liela materialu izvēle mēbeļu izgatavošanai, tāpēc varam izgatavot jebkuras konstrukcijas un krāsu risinājumus.

Kompānijā Rīgas mebeļu serviss Jūs varat pasūtīt

  • Mēbeles virtuvei.
  • Mīkstās mēbeles.
  • Korpusa mēbeles.
  • Priekšnamus.
  • Mēbeles guļamistabai.

Mēs nevis vienkārši izgatavojam mēbeles, mēs radām Jūsu virtuvē īpašu pasauli, kur visiem būs ērti un komfortabli.

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?