Mēbeļu remonts no Rīgas Mēbeļu Serviss – ātri, kvalitatīvi, pieejami!

Pēc kāda laika rodās situācija, kad ir nepieciešams mēbeļu remonts, neatkarīgi no tā, cik labas kvalitātes ir bijušas šīs mēbeles. Vienkārši, pienāk laiks, kaut ko nomainīt, pielabot. Ko darīt šādā gadījumā? Pie kā griezties? Ja mēbeļu veikals Rīgas Mēbeļu Serviss, ir tieši tā vieta, kur Jūs iegādājāties mēbeles pēc pasūtījuma, nekādu problēmu nebūs. Rekomendējam nākt tieši pie tās kompānijas speciālistiem, kura izgatavoja šīs mēbeles, jo šie meistari pārzin visas dotā procesa īpatnības un nianses, un tiem ir liela darba pieredze šajā jomā. Turklāt, mūsu meistariem ir visi nepieciešamie materiāli, kuri var būt nepieciešami mēbeļu remonta laikā.

Iemesli, kapēc būtu jāuztic mēbeļu remonts tieši mēbeļu kompānijai Rīgas Mēbeļu Serviss?

  • Pie mums strādā augsti kvalificēti speciālisti, kuri atrisinās jebkuru problēmu, neatkarīgi no tās sarežģītības pakāpes.
  • Mēs zinām, kā novērst bojājumu ar minimāliem izdevumiem.
  • Bieži vien, daudz lētāk ir apmaksāt mēbeļu remontu, nekā iegādāties jaunas mēbeles pēc pasūtījuma. Remonta cenas Jūs patīkami pārsteigs. Cena ir atkarīga no darbu sarežģītības pakāpes, apjoma, pasūtījuma izpildes ātruma, kā arī papilddarbu apjoma. Jebkurā gadījumā, par mūsu pakalpojumiem Jūs samaksāsiet mazāk, nekā citām privātfirmām, jo mēs remontēsim mēbeles, ko paši esam ražojuši.
  • Visus darbus izpildām kvalitatīvi, jo cienām savus klientus.
  • Izpildes termiņi tiek stingri ievēroti.
  • Noliktavā mums ir visas nepieciešamās rezerves detaļas, instrumenti, augstas kvalitātes furnitūra, lai Jūsu pasūtījumu izpildītu maksimāli operatīvi.
  • Pēc mūsu darbinieku veiktā remonta, Jūsu mēbeles kalpos vēl ilgus gadus. Mēs dodam garantiju par visiem veiktajiem darbiem.

Mēbeļu remonts var būt nepieciešams vairākos gadījumos: atsperu bloks izgājis no ierindas, pildījums zaudējis savu struktūru, uz apšuvuma parādījies nodilums, plīsumi, plankumi, kurus nevar iztīrīt, parādījusies nepatīkama čīkstoņa.

Nekādā gadījumā nedrīkst veikt mēbeļu remontu patstāvīgi, ja Jums nav atbilstošu zināšanu, prasmju, tā Jūs varat tikai pasliktināt situāciju. Pastāv varbūtība, ka pēc Jūsu pašu remontdarbiem vajadzēs iegādāties jaunu produkciju. Tieši tāpēc, labāk uzticēt šos darbus mēbeļu kompānijas Rīgas Mēbeļu Serviss speciālistiem, kuri to veic regulāri.

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?