Gultas no Rīgas Mēbeļu Serviss – kvalitāte, drošums, pieejamība

Guļamistaba – tā ir vieta atpūtai, mājīgumam, komfortam, miegam, kur var atslābināties, atpūsties. Šīs telpas interjeram jāatbilst visām šīm funkcijām un arī jāizskatās pievilcīgi. Tāpēc, ļoti svarīgi ir pareizi izvēlēties guļamistabas mēbeles. Ja Jūs interesē gultas un citas mēbeles, kuras paredzētas guļamistabai, ielūkojieties mēbeļu veikalā Rīgas Mēbeļu Serviss. Mēs ražojam mīkstās mēbeles mājai ļoti plašā izvēlē, tāpēc mūsu klienti, noteikti spēs atrast sev nepieciešamos ideālos komplektus vai arī tikai gultas. Mēs piedāvājam Jums labākos dizaina risinājumus, kuri spēs apmierināt pat visprasīgāko klientu vēlmes.

Kāpēc gultas jāizvēlās tieši kompānijā Rīgas Mēbeļu Serviss? Mūsu konkurētspējīgās priekšrocības:

  • Visi mēbeļu priekšmeti tiek izgatavoti no kvalitatīviem, pārbaudītiem materiāliem, kā arī pirmklasīgas furnitūras.
  • Pie mums Jūs noteikti varēsiet izvēlēties tādas mīkstās mēbeles, kuras harmoniski iekļausies telpas interjerā.
  • Ja Jūs neatradīsiet gultas vai citas guļamistabas mēbeles, kuras būs ideālas Jūsu gadījumā, mēs izgatavosim nepieciešamo produkciju pēc pasūtījuma.
  • Tā kā mēs paši izgatavojam gultas un patstāvīgi realizējam savu produkciju, cenas ir minimālas. Tas, ka nav starpnieku, padara mūsu guļamistabas mēbeles pieejamas daudziem klientiem.
  • Mēs pastāvīgi attīstamies, pētām tirgus jaunumus, sekojam jaunākajām modes tendencēm, un visu interesantāko izmantojam mūsu ražotnē.
  • Mēs stingri kontrolējam katru etapu gultu ražošanā, cienām savus klientus, rūpējamies par labo reputāciju, tāpēc par mūsu produkcijas kvalitāti var pat nešaubīties.

Ērts, sistematizēts katalogs ļauj katram klientam izdarīt savu izvēli dažās minūtēs. Pie katra preces nosaukuma ir foto, parametru apraksts, izmēri, cena, kas būtiski atvieglo izvēli. Ja ir radušās kādas grūtības izvēlē vai jautājumi, pieredzējušie kompānijas konsultanti atbildēs uz tiem.

Latvijas mēbeļu kompānija-ražotājs Rīgas Mēbeļu Serviss, kura ražo mīkstās mēbeles mājai, dara visu iespējamo, lai katrs klients būtu apmierināts ar pirkumu un noteikti gribētu atgriezties pie mums vēlreiz.

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?