Mēbeļu remonts ir jāuztic Rīgas Mēbeļu Serviss profesionāļiem

Jebkuras mēbeles var nokalpot ilgus gadus, nezaudējot savas īpašības, ja tās pareizi kopj. Taču, pat viskvalitatīvākajām, dārgākajām, kaut kādā momentā var ievajadzēties mēbeļu remonts. Šajā gadījumā ir divi varianti – izdarīt visu pašam vai arī atrast profesionāļus. Ja Jūs neesat pārliecināti par saviem spēkiem un Jums nav pieredzes šajā jomā, vislabāk ir doties uz kompāniju, kuras pakalpojumos ir mīksto mēbeļu izgatavošana. Ja Jūs iegādājāties produkciju kompānijā Rīgas Mēbeļu Serviss, mēbeļu remonts vislabāk būtu uzticams tieši šiem speciālistiem.

Kāpēc mēbeļu remonts ir jāuztic mūsu kompānijas profesionāļiem?

  • Savā darbā mēs izmantojam tikai kvalitatīvus, pārbaudītus materiālus, furnitūru.
  • Kompānijai, kura nodarbojas ar mēbeļu pārdošanu, vienmēr plašā izvēlē ir rezerves daļas, komplektējošās detaļas, kuras ideāli derēs izstrādājumiem, kas ir bojāti, savukārt patstāvīgi visu nepieciešamo atrast nav tik viegli.
  • Augstā pakalpojuma kvalitāte, kura apmierina pilnīgi visus klientus.
  • Operatīva pasūtījuma izpilde.
  • Katram klientam nodrošināta individuāla pieeja.
  • Kvalitatīvs, savlaicīgi izpildīts mēbeļu remonts spēj pagarināt mēbeļu ekspluatāciju uz ilgu laiku.
  • Konkurētspējīgas cenas mēbeļu remontam.

Lai uzsāktu darbus, klientam vajag sastādīt pieteikumu. Kad meistars atrunātajā laikā ieradīsies klienta mājā, viņš uzmanīgi visu apsekos, izstāstīs pasūtītājam, cik izmaksās remonts, cik laika tam būs nepieciešams, ko vajadzēs nomainīt un tikai pēc tam uzsāks savu darbu. Visas nianses obligāti tiek atrunātas.

Svarīgi atcerēties, izremontēt un salabot var visu, ja uzticēt šo darbu īstiem sava aroda profesionāļiem, kuriem ir augsts kvalifikācijas līmenis, liela darba pieredze dotajā jomā un kuri pārzin šī procesa visas nianses. Šādi meistari strādā pie mums. Nodrošinot mēbeļu remontu, kompānijas Rīgas Mēbeļu Serviss darbinieki izmanto tikai drošas, izturīgas komplektējošās detaļas, mūsdienīgos instrumentus, iekārtas.

Tāpēc, ja Jums ir izgājušas no ierindas mēbeles, kuras Jūs iegādājāties pie mums, nesteidzieties tās izmest – mēs visu izremontēsim, atgriezīsim pie dzīvības un Jūsu mīļās mēbeles turpinās priecēt vēl daudzus gadus.

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?