6 noslēpumi, ka iegādāties piemērotas gultas guļamistabai

Mīkstās mēbeles - dīvāni, gultas, krēsli, pufi – nav tikai interjera dekoratīvie elementi. No mēbeļu kvalitātes, ergonomikas un funkcionalitātes būs atkarīga to ekspluatācijas ērtība. Ja ir nepieciešamība nopirkt guļamistabai jaunu gultu, ir vairāki jautājumi, kas jāņem vērā, meklējot kompānijas Rīgas Mēbeļu Serviss katalogā optimālo variantu.

Meklējiet vēlamā atbilstību iespējamajam

Pārliecinieties, ka Jums ir pietiekami daudz vietas, lai guļamistabā varētu novietot lielāka izmēra jauno gultu. Īpaši tas attiecināms uz King modeļiem, kuri var aizņemt visu guļamistabas brīvo platību, padarot to nepiemērotu citam, piemēram, drēbju glabāšanai kumodē vai vakara rituāliem pie tualetes galdiņa. Pārliecinieties, ka telpa ir organizēta tādā veidā, lai varētu kaut vai ienākt telpā, vai iziet no tās.

Harmonijas jautājumi

Izvēloties, ņemiet vērā guļamistabas kopējo izskatu un pārliecinieties, ka iegādājamās gultas būs harmonijā ar krēsliem, vai citām esošajām mēbelēm un dizaina stilu. Var dot priekšroku vienkāršām konstrukcijām no gaiša koka, ar metāla apdari, ja istaba ir noformēta mūsdienīgā stilā, vai dot priekšroku oriģinālām dizaina mēbelēm - klasiskajam interjeram.

Izvēlieties praktiskumu

Ja Jums trūkst telpas, izvēlieties gultas ar iebūvētiem roku balstiem, kastēm drēbju uzglabāšanai. Tas ļaus atbrīvot un ietaupīt nedaudz vietas guļamistabā un padarīs interjeru funkcionālu un ergonomisku.

Izvēlieties matraci pēc gultas izmēriem

Daudzi pēc gultas iegādes sūdzās, ka guļot notirpst mugura, tirpst rokas un kājas, sāk sāpēt galva. Visērtāk kopā ar gultu iegādāties arī matraci, lai būtu pārliecinātība, ka tā platums un augstums būs atbilstošs mēbeļu gabarītiem. Pretējā gadījumā par komfortu un veselīgu miegu nāksies aizmirst.

Savlaicīgi padomājiet par budžetu

Ja Jums ir nopietni ierobežoti naudas līdzekļi, izlemiet savlaicīgi, cik Jūs varēsiet iztērēt gultas iegādei. Palūdziet Rīgas Mēbeļu Serviss speciālistus piedāvāt Jums visus iespējamos variantus, kuri būtu atbilstoši Jūsu materiālajām iespējām.

Pareizi izvietojiet akcentus

Raksturīgās iezīmes ir ļoti svarīgas. Satriecoša izskata guļamistabu var izveidot, ja gaumīgi izvēlās gultas veļu un piederumus, tekstilu logiem, mīksto mēbeļu – dīvānu, krēslu un pufu apdares materiālus.

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?