Mēbeles no Rīgas mēbeļu serviss padarīs Jūsu mājokli mājīgu, komfortablu un funkcionālu

Rīgas mēbeļu serviss tiek uzskatīta par vienu no vislielākajām un pazīstamākajām Latvijas kompānijām, kura ražo mēbeļu sekcijas un realizē tās. Pašu ražotās mēbeles kompānija pārdod pa tiešo, bez starpniekiem, savos mēbeļu salonos, tāpēc pie mums ir tik ērti un izdevīgi veikt pirkumus, jo nav papildus uzcenojuma. Pirkumi kompānijā Rīgas mēbeļu serviss

Rekomendējam pasūtīt vai nopirkt mēbeles kompānijā Rīgas mēbeļu serviss. Iemesli tam ir šādi:

  • Pie mums ir demokrātiskas cenas visām mēbelēm, tāpēc tās var atļauties ikviens. Turklāt, pašu produkcijas ražošana ļauj veikt elastīgu cenu politiku, regulāri piedāvājot svētku un sezonas akcijas, speciālus piedāvājumus. Tas ļauj klientiem vēl vairāk ietaupīt uz pirkumu rēķina.
  • Lielais produkcijas assortiments, kurš tiek pastāvīgi atjaunots un papildināts, dod unikālu iespēju katram pircējam iegādāties mēbeles tieši pie mums. Šobrīd ļoti pieprasītas ir sekcijas, gultas, mēbeles virtuvei, viesistabai, kuras izgatavotas pēc pasūtījuma.
  • Kompānijā Rīgas mēbeļu serviss strādā augstas klases profesionāļi ar milzīgu darba pieredzi, kuri pastāvīgi pilnveido savas prasmes un zināšanas. Mēs sekojam līdzi tirgus jaunumiem, jaunajām tehnoloģijām, mūsdienīgajiem materiāliem, furnitūrai un rūpīgi izpētot to, izmantojam savā ražošanā.
  • Mēs realizējam produkciju ne tikai Latvijā, bet arī eksportējam uz Eiropu. Un tas viss pateicoties preču augstajai kvalitātei, stilīgajam dizainam, daudzveidīgajai krāsu gammai un pieejamajai cenai.
  • Mēs esam pārliecināti – mūsu ražotās mēbeles ir teicamas kvalitātes, tāpēc dodam ilgstošu garantiju.
  • Mūsu kompānijas mēbeles harmoniski iekļausies jebkurā interjerā, padarot to vēl stilīgāku un interesantāku.
  • Pie mums var veikt pirkumu ikviens, neatkarīgi no sava budžeta, jo mēs piedāvājam dažādu cenu kategoriju mēbeles.

Mēs esam vienmēr gatavi savstarpēji izdevīgai sadarbībai ar klientiem un gribam, lai katrs no tiem paliktu stāvā sajūsmā, nopērkot mēbeles tieši pie mums. Ja Jums neizdevās izvēlēties vajadzīgo mēbeļu garnitūru mūsu mēbeļu salonā, pat izpētot mūsu sistematizēto katalogu, mes varam izgatavot ideālas mēbeles pēc pasūtījuma. Mēs izpildīsim pat visnegaidītākos un oriģinālākos projektus, jo esam pārliecināti par sevi. Tāpat, Jūs vienmēr varat rēķināties ar mūsu konsultantu profesionālo palīdzību.

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?