Dīvāni no Rīgas mēbeļu serviss – tas ir teicams funkcionalitātes un komforta variants par pieņemamu cenu

Šobrīd ir īpaši pieprasītas mīkstās mēbeles ofisam, konkrēti – dīvāni. Lieta tā, ka šis mēbeļu priekšmets asociējas ne tikai ar atpūtu, miegu, bet arī ar interjera rotājumu. No vienas puses, šodien nav problēmu ar šo izstrādājumu izvēli, jo tiek piedāvāts plašs assortiments. Taču, no otras puses rodās problēma, kā izdarīt pareizu izvēli un būt apmierinātam ar to.

Kāpēc izvēloties dīvānus vislabāk ir nākt uz kompāniju Rīgas mēbeļu serviss?

Gadījumā, kad Jūs nevarat izlemt, kāds variants būs vislabākais, rekomendējam pievērst Jūsu uzmanību mūsu kompānijai Rīgas mēbeļu serviss. Mēs jau sen strādājam mēbeļu tirgū, cenšoties sekot visām jaunākajām tendencēm šajā jomā. Tieši tāpēc mēs izgatavojam mūsdienīgas, ērtas, kvalitatīvas mēbeles, kuras apmierinās pat visprasīgāko klientu vēlmes.

Mēs piedāvājam daudzus mīksto mēbeļu modeļus, gan mūsdienīgā, gan klasiskā dizainā. Pie mums ir atrodami dīvāni ar dažādiem mehānismiem. Turklāt, katram modelim ir savas priekšrocības un tas domāts izmantošanai noteiktos apstākļos. Mūsu pircējiem ir iespēja izvēlēties vispiemērotāko modeli. Ja izvēles procesā būs grūtības, mūsu darbinieki ar prieku konsultēs, izstāstīs par tā vai cita modeļa priekšrocībām un parametriem. Pateicoties mūsu konsultantu pieredzei un profesionālismam, Jūs iegādāsieties tieši to interjera priekšmetu, kurš būs vispiemērotākais, neatkarīgi no tā, vai tie ir dīvāni dzīvoklim, vai mīkstās mēbeles ofisam. Visbiežāk izvēloties, tiek vērtēti tādi faktori, kā ekspluatācijas nosacījumi, telpas izmēri, personīgās vēlmes.

Dīvānu iegādes priekšrocības kompānijā Rīgas mēbeļu serviss:

  • Mēs piedāvājam plašu izvēli.
  • Pie mums ir pieņemamas cenas.
  • Ir nopērkami kā gatavi dīvāni, tā arī var tos pasūtīt pēc individuāliem izmēriem.
  • Izpildot pasūtījumu mēs ņemam vērā jebkuras klienta vēlmes.
  • Savā darbā mēs izmantojam tikai kvalitatīvus materiālus un visjaunāko aprīkojumu, tāpēc arī varam garantēt mēbeļu izstrādājumu drošību un ilgmūžību.

Jāatzīmē, kompānijā Rīgas mēbeļu serviss ir nopērkami ne tikai dīvāni, bet arī mēbeļu sekcijas, kuras var sadalīt. Tas ir ļoti ērts variants, kurš ir ļoti populārs. Iegādājoties mēbeles mūsu kompānijā, Jums ir unikāla iespēja noformēt savu interjeru neatkārtojamā stilā, iegūstot funkcionālas, skaistas, ērtas mīkstās mēbeles par labu cenu.

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?