Firmas Rīgas mēbeļu serviss mīkstās mēbeles – tā ir teicama izvēle

Lai radītu patiešām mājīgus apstākļus, noteikti nepieciešams, lai būtu mīkstās mēbeles, un tās būtu – gultas, krēsli, dīvāni, sofā, utt.

Parasti, mīkstās mēbeles izvieto viesistabā, to pamatnozīme ir mājīguma radīšana, lai varētu labi atpūsties.

Kādas ir kompānijas Rīgas mēbeļu serviss mīkstās mēbeles?

Tiem, kuri nezin, kur var iegādāties kvalitatīvas, tai pat laikā pieejamas mīkstās mēbeles, darbojas mēbeļu veikals Rīgas mēbeļu serviss. Mēs piedāvājam plašu assortimentu jebkurai gaumei un maciņam, tāpēc praktiski ikviens var kaut ko iegādāties. Mēs piedāvājam dažādus mēbeļu variantus, kuri atšķiras pēc cenas, gabarītiem, materiāla, krāsu risinājumiem. Mūsu firma cenšas izgatavot un piedāvāt izvēlei interesantus modeļus, kas noteikti iepatiksies ar savu ārējo izskatu un funkcionalitāti.

Priekšrocības, kuras piemīt mēbeļu firmas Rīgas mēbeļu serviss mīkstajām mēbelēm:

  • Interesants dizains.
  • Teicama kvalitāte.
  • Iespēja izvēlēties dažādus izmērus atkarībā no telpas platības.
  • Krāsu gamma dod iespēju harmoniski iekļaut gultas vai jebkurus citus mēbeļu priekšmetus eksistējošā interjerā.
  • Pieņemamas cenas.
  • Atbilstība visiem standartiem.

Mēs vienmēr ejam pretī klientu vēlmēm un ar prieku uzklausīsim visus viņu priekšlikumus par tām vai citām mēbelēm. Mūsu katalogā Jūs atradīsiet daudzus interesantus un neparastus variantus. Izvēloties atcerieties, mīkstām mēbelēm noteikti jābūt drošām, ērtām, stilīgām, ergonomiskām, izgatavotām tikai no ekologiski tīriem augsti kvalitatīviem materiāliem. Tieši tādas mēbeles mēs piedāvājam mūsu katalogā. Mūsu mēbeļu veikals Rīgas mēbeļu serviss piedāvā mūsdienīgas mēbeles dažādās krāsās, veidos, komplektācijā, faktūrā. Pateicoties ērtajam katalogam Jūs varēsiet neizejot no mājas uzmanīgi izpētīt esošos modeļus, sākot ar foto un beidzot ar cenu, materiālu, izmēriem, utt., viss kas nepieciešams, paskatīties modeļus, izvēlēties vispiemērotākos pēc izmēriem, cenas un gaumes un nospiest „Pasūtīt”. Mūsu pastāvīgie klienti zin, ka ar firmu Rīgas mēbeļu serviss, veikt pirkumus ir viegli un ērti.

Mēs neapstāsimies pie sasniegtā, izvēle pastāvīgi palielinās, tāpēc veikt pirkumus pie mums ir ne tikai izdevīgi, bet arī patīkami.

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?