Vēl reiz par galveno: kā izvēlēties virtuves mēbeles?

Par ko Jūs domājat pirmām kārtām, lai atrastu virtuves mēbeles, kad ir izvēlēts mēbeļu salons? Protams, cik virtuve izmaksās. Par to kādu dizainu izvelēties un kādam krāsojumam dot priekšroku. No kādiem materiāliem būs izgatavota Jūsu virtuve. Rīgas mēbeļu serviss piedāvā pievērst uzmanību arī uz dažām citām svarīgām detaļām. Tad Jums turpmāk nenāksies nožēlot savu izvēli.

Virtuves mēbeles – visiem un katram

Mūsdienu tirgus piedāvā daudzus virtuves mēbeļu variantus, tāpēc izvēle ir ļoti liela. Cita lieta, kādām jābūt šīm mēbelēm, lai tās būtu atbilstošas Jūsu prasībām? Padomājiet, cik daudz laika, vidēji statistiska ģimene pavada virtuvē. Un tikai pēc tam sāciet domāt par kvalitāti un virtuves mēbeļu struktūru.

Ņemiet vērā vēl vienu svarīgu momentu, protams, aksesuāri ir vajadzīgi, taču daudz svarīgāk, lai vienreiz nopirktā mēbeļu salonā virtuve, radītu mājīgu atmosfēru, kurā katrs var izbaudīt garšīgas vakariņas un ilgstoši pārrunāt dažādus jautājumus ar ģimenes locekļiem.

Mēbeles virtuvei: ko izvēlēties?

Virtuves mēbeļu izvēlei ir jābūt atkarīgai no tā, kas Jums īsti ir vajadzīgs. Jums ir liela ģimene un plašs draugu loks, kuri nāk bieži ciemos? Bet, varbūt, draugi nenāk ciemos tieši tāpēc, ka virtuvē nav mājīgas atmosfēras? Ja tas ir tā, izvēlieties funkcionālas mēbeles, kuras ekonomēs platību un izvietojiet lielu pusdienu galdu ar krēsliem, pie kura ikvienam būs ērti.

Ja Jūs esat vientuļš un negrasāties mainīt savu ģimenes stāvokli, labāk izvēlēties bāra leti, pie kuras varēsiet arī paēst. Tad paliks vairāk brīvas platības un virtuve neizskatīsies pieblīvēta ar mēbelēm. Tai pat laikā, tā būs pilnīgi funkcionāla.

Rīgas mēbeļu serviss – milzīga mēbeļu izvēle

Rīgas mēbeļu serviss – kompānija, kurā Jūs varat nopirkt ne tikai virtuves mēbeles. Mēs piedāvājam visizdevīgākos nosacījumus sadarbībai ar klientiem, un tas būtu:

  • Pieejamas cenas virtuves mēbelēm.
  • Individuāla pieeja.
  • Plašs assortiments: daudz plašāks nekā tas, ko var piedāvāt tuvākais mēbeļu salons vai veikals!
Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?