Mēbeļu remonts. Kad dīvānam nepieciešams meistars?

Kompānijā „Rīgas mēbeļu serviss” tiek veikti gan ražošana un mēbeļu pārdošana, gan arī mēbeļu remonts. Pateicoties tam, mēs dodam saviem pircējiem maksimāli ilgstošu garantiju mūsu produkcijas kalpošanas laikam. Perfekti pārzinot pašu ražotās mēbeles, kā arī izmantojot esošās komplektējošās detaļas, mūsu speciālisti nodrošinās remonta kvalitāti. Mēs varam piedāvāt Jums augstāku servisa līmeni, nekā cits mēbeļu veikals.

Mēbeļu remonts tiek piedāvāts gan garantijas, gan pēcgarantijas periodā. Atšķirība ir visu pabeigto darbu kopējo izmaksu noteikšanā. Ja tas ir garantijas remonts, tas tiek veikts bez maksas. Pārējos gadījumos pakalpojuma cena tiek noteikta pēc problēmas sarežģītības pakāpes un materiālu daudzuma, kuri būs nepieciešami darbam.

Kādos gadījumos vajadzīgs remonts?

Kad Jūs atklājat kādu defektu, neaizmirstiet: problēmas ignorēšana ar laiku to palielinās. Piemēram, ja apšuvumā parādās neliels caurumiņš, tas pakāpeniski palielināsies. Kamēr tas ir maziņš, ar to var lokāli cīnīties, taču, kad būs liels bojājums, var būt nepieciešama apšuvuma nomaiņa.

Galvenie iemesli vērsties remontdarbnīcā:

  • Apšuvumā ir plīsumi, noberzumi vai arī kopējais izskats pasliktinājies.
  • Uz apšuvuma materiāla ir redzami plankumi, kurus nevar iztīrīt.
  • Pildījums „nosēdies”, zaudējis savu ellastību.
  • Nepieciešams mēbeles remonts salūzuša atsperu bloka dēļ.
  • Parādījusies nepatīkama čīkstoņa (atsperu blokā vai koka korpusā).

Bieži „Rīgas mēbeļu serviss” remontdarbnīcā ierodas mājas dzīvnieku īpašnieki, lai saremontētu mīkstās mēbeles. Kaķi var ļoti stipri saskrāpēt apšuvuma materiālu, bet suņi bieži sagrauž roku balstus vai dīvāna spilvenus, krēslus, sabojājot tos.

„Rīgas mēbeļu serviss” profesionālie pakalpojumi

Vēršam Jūsu uzmanību tam, ka mēbeļu remonts nav galvenais mūsu kompānijas darbības virziens. Dotais pakalpojums tiek sniegts tikai tiem pircējiem, kuri iegādājušies mēbeles pie mums, uz citu mēbeļu veikalu precēm tas neattiecas. Mēs necenšamies nopelnīt uz remonta pakalpojumu rēķina. Mūsu galvenais uzdevums – nodrošināt maksimāli augstu servisa līmeni, bet mūsu pircējiem – ērtības.

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?