Stūra dīvāns – veiksmīgs papildinājums viesistabai

Pirmais stūra dīvāns pārdošanā parādījās nesen, taču jau šodien var teikt, ka tas ir vispieprasītākais un populārākais. Šādu dīvānu popularitāti izskaidrot nav grūti; tie ir ļoti komfortabli, tiem ir skaists ārējais izskats un viņi ir funkcionāli. It sevišķi, ja Jūs izvēlēsieties mēbeļu salona Rīgas mēbeļu serviss stūra dīvānu.

Stūra dīvāns: ja Jūs nolēmāt atdzīvināt savas viesistabas interjeru....

Veiksmīgi izvēlēts stūra dīvāns, bez šaubām, kļūs par Jūsu viesistabas vienotā stila oriģinālu turpinājumu, par tās rozīnīti. Lai dīvāni priecētu Jūs ar savu ārējo izskatu un funkcionalitāti ilgu laiku, Rīgas mēbeļu serviss speciālisti iesaka to izvēlei patērēt daudz laika.

Cilvēkus vērtē pēc ārējā izskata.... Šī tautas gudrība attiecas ne tikai uz cilvēkiem; tā attiecās arī uz mēbelēm un interjera priekšmetiem, kurus izvēlamies savai mājai. Ir pierasts, ka cilvēki pirmām kārtām pievērš uzmanību dīvāna ārējam izskatam. Taču jāatcerās, mēbeļu skaistums, nav vienīgais kritērijs to izvēlē. Izvēloties stūra dīvānus, pievērsiet uzmanību to izmēriem (gabarītiem vajadzētu ideāli iekļauties Jūsu viesistabā), krāsas noformējumam (tam jābūt, kā turpinājumam istabas kopējam krāsu risinājumam),apšuvumam (tam jābūt vienkāršam apkalpošanā).

Statistika rāda, daudzi izvēlās stūra dīvānu, kā papildus (vai pamata) guļamvietu. Ja dīvāns, ko piedāvā mēbeļu salons, tiks izmantots ne tikai atpūtai, bet kā guļamvieta viesiem, kuri aizkavējušies pie Jums, pievērsiet uzmanību dīvāna transformācijas mehānismam. Protams, stūra dīvāna transformācijai nevajadzētu aizņemt daudz laika. Tāpat Jūs ieekonomēsiet, ja nopirksiet dīvānu ar veļas kastēm: vajadzīgajā brīdī, gan spilveni, gan segas, gan palagi būs pa rokai.

Izmēram ir nozīme

Nevajadzētu domāt, ka Jūsu viesistabā interesanti izskatīsies milzīgu izmēru stūra dīvāns. Pat, ja Jūsu viesistaba ir plaša un ir vairāki desmiti brīvu kvadrātmetru, tas nenozīmē, ka tos vajadzētu aizpildīt ar stūra dīvāna konstrukciju. Vajadzētu izvēlēties negabarīta dīvānu un paredzēt vietu arī citu garderobes priekšmetu izvietošanai.

Gribat uzzināt dažādus noslēpumus par dīvānu izvēli viesistabai? Vienkārši nāciet uz kompāniju Rīgas mēbeļu serviss, kur uz izdevīgiem nosacījumiem tiek realizēti:

  • Izbīdāmie dīvāni;
  • Stūra dīvāns;
  • Citas mēbeles viesistabai.
Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?