Stūra dīvāns – ērti, izskatīgi, komfortabli

Sava māja, savs mīļš un mājīgs stūrītis – ir patīkami šeit atgriezties no tāla brauciena vai sanākt garajos ziemas vakaros. Taču, lai Jūsu māja kļūtu par mājīgu ligzdiņu, jāpieliek pūles, piemēram, jāveic remonts, jānomaina mēbeles, jāiegādājas dažādas mīļas mantiņas, kas radīs jaunu noti jebkurā interjerā.

Laiks iegādāties komfortablas mēbeles.

Protams, kad ir izvēlēts materiāls grīdai un griestiem, tapetes, pienāk kārta izvēlēties mēbeles. Un, ja ar guļamistabu un virtuvi viss ir daudzmaz skaidrs – guļamistabas un virtuves iekārtas atdzīvinās un atjaunos jebkuru interjeru, tad viesistabā var rasties jautājumi!

Liekās, izvēle ir vienkārša – iegādājies mīkstās mēbeles, novieto televizoru un izbaudi mieru un skaistumu, taču mēs gribam, lai mūsu māja būtu īpaša, kur sanākt visiem radiem n draugiem. Un šādu sanākšanu laikā gribās, lai visi izvietotos komfortabli un izjustu pilnā mērā mājīgumu. Tāpēc var teikt, vienkāršas mīkstās mēbeles nespēs nodrošināt iecerēto, tātad jāizvēlās kaut ko īpašu, piemēram – stūra dīvāns.

Šāds dīvāns kļūs par brīnišķīgu izvēli tiem, kas grib savu viesistabu padarīt par mājīgāko vietu visā mājā. Turklāt, stūra dīvāns nozīmē, ka būs vairāk brīvas vietas un ciemiņi varēs izvietoties ļoti ērti. Vispār, šis mīksto mēbeļu elements piešķir istabai papildus mājīgumu un padara to nedaudz neparastu, taču stilīgu. Un par to, ka stūra dīvāns ir ļoti ērta guļvieta, nav pat ko runāt.

Mēbeļu veikals Rīgas mēbeļu serviss – vienmēr pareiza izvēle

Jūs varat apmeklēt internetā mēbeļu veikalu Rīgas mēbeļu serviss, kur tiek piedāvāti dīvāni jebkurai gaumei, un izvēlēties tādu interjera priekšmetu, kā stūra dīvāns, kurš izrotās Jūsu telpu.

Izvēloties stūra dīvānu, atcerieties, tam jāatrod pareiza vieta, lai viņš ideāli iekļautos apkārtējā interjerā. Taču, daudzi stūra dīvāni sastāv no regulējamiem segmentiem, kas ļauj Jums daudz nedomāt par pārējo mēbeļu priekšmetu izvietojumu istabā, un pārveidot to pēc pašu ieskatiem.

Starp citu, iepirkties mēbeļu veikalā Rīgas mēbeļu serviss ir ļoti ērti, ja Jūs uzreiz neatradīsiet vajadzīgo summu par pirkumu, varat to iegādāties kredītā. Tā ir brīnišķīga iespēja iegādāties kvalitatīvas mēbeles, jo šeit vienmēr ir plaša: guļamistabas, virtuves, viesistabas un priekšnama mēbeļu izvēle jebkurai gaumei.

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?