Bīdāmās sistēmas

Bīdāmās sistēmas

Skapji! Tās ir mūsu neskaitāmo un
tik noderīgo lietu glabātuves.

Pašlaik par glabāšanas sistēmu pamatu mūsdienīgā mājoklī kalpo iebūvējamie un atsevišķie skapji ar bīdāmajām durvīm. Bīdāmās durvis ļauj būtiski samazināt telpu, ko aizņem skapis, kļūstot par telpu interjera elementu. Krāsains stikls, spoguļi, dažādi dekoratīvie elementi, kas tiek izmantoti durvju apdarei, piešķirs Jūsu telpām īpašu un neatkārtojamu dizaina noformējumu.

Mēs piedāvājam visdažādākos risinājumus telpas iekšējam komponējumam – plauktiņi, kastes, pakaramie. Jums tiks piedāvāta mūsdienīga un moderna furnitūra, kas spēj nodrošināt ērtu piekļuvi uzglabājamajām lietām.

Visi mūsu piedāvātie risinājumi tiks realizēti, ņemot vērā Jūsu mājokļa telpu izmērus un Jūsu vēlmes saistībā ar mēbeļu un dizaina komponējumu.

Ar mūsu darbu galeriju var iepazīties šeit.

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?