Viesistabas mēbeles

Viesistabas mēbeles

Viesistaba parasti tiek izmantota par ģimenes atpūtas, viesu uzņemšanas un tikšanās vietu.

Tāpēc šai telpai ir raksturīgs sevišķs zonējums, kas spēj apvienot mīkstās mēbeles un korpusu mēbeles – sienas, vitrīnas un citus elementus, paredzētus dažādu sadzīvisku priekšmetu glabāšanai.

Nelielas platības telpās un dzīvokļos-studijās korpusu mēbeles viesistabā realizē visu vērtīgāko mājas mantu glabāšanas sistēmas funkciju.

Funkcionalitāte, ietilpīgums un lietošanas ērtums - lūk, galvenie kritēriji, kuriem ir jāatbilst viesistabas korpusu mēbelēm.

Mēs izgatavojam korpusu mēbeles pēc Jūsu pasūtījuma.

Mūsu speciālisti precizēs visas Jūsu vēlmes un piedāvās stilistiski un funkcionāli izvērstus risinājumus, ņemot vērā Jūsu telpu īpatnības un izmērus.

Jums tiks piedāvāts viss pakalpojumu komplekss – no konsultācijas un mēbeļu projekta sagatavošanas līdz to montāžai Jūsu mājā vai dzīvoklī.

Visu darbu kompleksu veic augsti profesionāli mūsu uzņēmuma speciālisti.

Ar mēbeļu paraugiem Jūs varat iepazīties, apmeklējot „Rīgas Mēbeļu Servisa” ekspozīciju tirdzniecības centrā „Cita Santehnika” Rīgā, G.Astras ielā 8.

Iepazīties ar mūsu darbu galeriju varat šeit.

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?