Neizvelkamie dīvāni

Cenas norādītas 3. kategorijas audumiem ar PVN 21%, bez spilveniem, ar nosacījumu, ja tie tiek pirkti tirdzniecības zālē vai noliktavā. Precīza izstrādājuma cena ir atkarīga no komplektācijas, auduma kategorijas un var tikt precizēta pie salonu Rīgas mēbeļu serviss konsultantiem.

 • Sorento
  Sorento no 370 EUR

 • Opal
  Opal no 186 EUR

 • Kubo
  Kubo no 274 EUR

 • Florens
  Florens no 265 EUR

 • Comfort
  Comfort no 288 EUR

Neizvelkamie dīvāni

Neizvelkamie dīvāni dzīvokļa viesistabā, biroja kabinetā, Jūsu mājas priekštelpā – tas ir galvenais Jūsu laipnības un viesmīlības apliecinājums attiecībā pret viesiem un, protams, vislabākā atpūtas vieta Jums pašiem.

Ar neliela neizvelkama dīvāna palīdzību ir iespējams piešķirt individuālu stilu jebkurai standarta veida priekštelpai. Vēlaties ar cieņu uzņemt biroja apmeklētājus? Piedāvājiet viņiem apsēsties dīvānā, saruna ievirzīsies pavisam citā gultnē. Visierastākā neizvelkamā dīvāna novietošanas vieta dzīvoklī – tā ir Jūsu viesistaba vai zāle. Skaists tekstils, patīkamas maigas korpusa līnijas, augstas kvalitātes atsperu pamatne, apšuvums un pildījums padarīs neizvelkamo dīvānu ne tikai par iemīļotāko atpūtas vietu, bet arī par mājas, darba kabineta greznojumu.

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?