Koln2

Cenas norādītas 3. kategorijas audumiem ar PVN 21%, bez spilveniem, ar nosacījumu, ja tie tiek pirkti tirdzniecības zālē vai noliktavā. Precīza izstrādājuma cena ir atkarīga no komplektācijas, auduma kategorijas un var tikt precizēta pie salonu Rīgas mēbeļu serviss konsultantiem.

Apraksts

«Koln» - tas ir izvelkams daudzfunkcionāls divguļams dīvāns ar veļas kasti. Divi taisnstūra veida sēdekļi neatkarīgi viens no otra grozāmi par 90 grādiem, kā arī izvelkami uz priekšu. Pie tam izvilkšanas un pagriešanas mehānisms ir ļoti vienkāršs, tāpēc nav pakļauts salūšanas riskam. Komplektā 2 spilveni.

Materiāli

Rāmis izgatavots no pakāpeniski žāvēta bērza koka, vācu atsperu bloki “Hoffmann”, vācu furnitūra. RMS veikalos Jūs varat izvēlēties apšuvumu no vairāk kā 200 audumiem.

Izmērs

“Stūra” veidā izvelkot: 197 x 140 x 78
“gulēšanai” izvelkot: 150 х 197 х 78

Tāpat pieejams

Izvelkams dīvāns «Koln1M»

Lai apskatītu pilnu produkta aprakstu spiediet šeit PDF Document

Koln2
no 395 EUR Pasūtīt
Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?