Stūra dīvāni

Cenas norādītas 3. kategorijas audumiem ar PVN 21%, bez spilveniem, ar nosacījumu, ja tie tiek pirkti tirdzniecības zālē vai noliktavā. Precīza izstrādājuma cena ir atkarīga no komplektācijas, auduma kategorijas un var tikt precizēta pie salonu Rīgas mēbeļu serviss konsultantiem.

 • Vegas
  Vegas no 574 EUR

 • Sky
  Sky no 532 EUR

 • Marina
  Marina no 565 EUR

 • Lira
  Lira no 656 EUR

 • Leo
  Leo no 674 EUR

 • Alaska
  Alaska no 626 EUR

Stūra dīvāni

Katrs cilvēks savās mājās vēlas izjust harmoniju un mājīgumu. Stūra dīvāni telpas iekārtojumu padara “mājīgu”, pat ja tas novietots birojā. Stūra dīvānā var ērti atlaisties, to neizvelkot, uz tā var apsēsties daudz viesu.

Stūra dīvāna vienīgais trūkums ir tas, ka tā apjomīgums ierobežo pārvietošanas iespējas – lielākajai dīvānu daļai izvietojuma stūris (mazākā un lielākā daļas) nemainās, izņemot dīvāniem transformeriem (stūra variants maināms pēc mājas apstākļiem).

Pasūtot stūra dīvānu, ir jāvērš uzmanība uz dīvāna ārējiem izmēriem (gabarītiem), jo atzveltņu daļas formu, lielumu dēļ un atkarībā no modeļiem tie var būtiski mainīties.

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?