Jautājumi un atbildes

1. Ar ko Jūsu dīvāni atšķiras no citu mēbeļu ražotajiem dīvāniem?
 • Ar mūsdienīgu oriģinalitāti un dizainu gan vizuāli, gan konstruktīvi, jo tiek radīti kopā ar vācu dizaineriem.
 • Savos dīvānus mēs komplektējam ar Vācijas un Austrijas dīvānu transformācijas mehānismiem, kuri savā veidā un dažādībā ir unikāli. Tie ir konstruktoru un dizaineru radīti un aizsargāti ar patentiem.
 • Starp Baltijas un Polijas ražotājiem tikai RMS ir vienīgais ražotājs, kurš savās mēbeļu konstrukcijās pielieto dārgos un augstvērtīgos Vācijas koncerna „Hoffmann GmbH” ražotās atsperes, kuri apstiprināti ar kvalitātes sertifikātu.
 • Uzņēmumā, atsperu bloku pakošanai, tiek pielietota augstas profesionalitātes tehnoloģijas, kuras atbilst labāko mēbeļu ražotāju kvalifikācijai, kas savukārt nodrošina mīksto mēbeļu komfortu ikdienas lietošanā.
 • Vācijā un Austrijā izgatavotie transformācijas mehānismi, atšķiras ar sevišķi augstu izturību ekspluatācijas laikā.
 • Produkcija atbilst visām vācu tirgus prasībām, attiecībā uz izmantojamajiem komplektējošajiem izstrādājumiem t.sk mēbeļu audumiem.
 • Ir radīta iespēja, pēc jebkura ekspluatācijas termiņa, remontēt mūsu ražotās mēbeles par speciālām cenām, līdz tās sasniedz pasūtītāja vēlamo rezultātu.
3. Kāpēc iesakāt iegādāties mīkstās mēbeles tieši ar Jūsu ražotajiem atsperu blokiem?

Mūsu ražoto mēbeļu konstrukcijās tiek izmantoti atsperu bloki ,kuru pamatā ir Vācijas koncerna „Hoffman GmbH” ražotās atsperes, jo dīvāns paredzēts ilglaicīgai un intensīvai lietošanai.

Lielākā daļa mūsu konkurentu, kuri tirgojas ar līdzīgām mēbelēm un līdzīgām cenām, nepiedāvā mēbeles ar atsperu blokiem. Šīs firmas atsperu bloku vietā piedāvā porolonu blokus, kurš ir nedaudz lētāks.

Ja dīvānā netiek izmantots atsperu bloks, porolons negarantē ilgnoturīgu dīvāna intensīvu lietošanu. Porolons ātri saplok un jau pēc 1-2 gadu lietošanas, dīvānā parādās „bedres”. Līdz ar to dīvāns vairs nav derīga gulēšanai un nepilda savas funkcijas.

Visi pārējie mēbeļu ražotāji izmanto vietējos atsperu blokus vai arī Polijā un Lietuvā ražotos. Šie bloki izgatavoti no nezināmas izcelsmes stieples, kuru diam. ir 2,2mm /vai 1,8 un 2,0 mm. Tādi bloki neiztur ilgstošu ekspluatāciju.

Stieples biezums un zemā kvalitāte, kā arī veca nonēsāta, izgatavošanas iekārta vēl no PSRS laikiem, noved pie īslaicīgas bloku izmantošanas.

Salīdzinājumā ar citām mīksto mēbeļu ražošanas kompānijām, RMS izmanto augstvērtīgus atsperu blokus, kuru pamatā ir atsperes no galvenā vācu ražotāja „Hoffmann GmbH

4. Kā veikalā pārbaudīt atsperu bloka kvalitāti?
 • Jautājiet vai dīvānā ir atsperu bloks, kas ražo atsperes, kāds ir stieples biezums, kurā valstī izgatavotas atsperes.
 • Pārbaudiet vai izstrādājumam ir kvalitātes sertifikāts. Ņemat vērā, ka tikai nedaudzās Eiropas valstu kompānijās, kurās ražo atsperes ir izsniegti kvalitātes sertifikāti, kuri apstiprina izstrādājuma oriģinalitāti un kuru kvalitāte atbilst ES Regulām.
 • Izmēģiniet klasisko testu, kuru izmanto Vācijas tirdzniecības personāls. Piespiediet ar ceļgalu līdz atdurei „X” firmas un RMS dīvānus. Pirmajā gadījuma, ceļgals labākajā gadījuma atdursies dīvāna rāmja brusā, uz kura novietots atsperu bloks. Īpaši tas jūtams dīvāna malā. Ja Jūs to pašu izdarīsiet ar RMS ražoto dīvānu, Jūs sajutīsiet atsperu bloku un Jūsu ceļgals nesaskarsies ar brusu. Tas norāda uz atsperu bloka elastību, kurš nodrošina Jūsu dīvāna komforta stāvokli ekspluatācijas laikā.

Tādā veidā izvēloties mūsu ražotos dīvānus pircējs saņem:

 • Augstas izturības pakāpes mēbeli, kas nodrošina komfortu miegu, faktiski likvidē problēmu ”bedrīšu” veidošanos guļamvietā, „čīkstēšanu” lietošanas laikā.
 • Atsperu ražotāja „Hoffmann GmbH” sertifikāts piestiprināts pie katra mūsu izstrādājuma.
5. Vai Jūs izgatavojat mīkstās mēbeles pēc individuāliem izmēriem?

Interesējieties jebkurā mūsu veikalā –vai vēlamais Jums modelis ir iekļauts standarta piedāvājuma programmā. Tad pārdevēji-konsultanti spēs atbildēt, vai ir iespējams mainīt izmērus un cik tas maksās. Ja Jūs interesējošo modeli mēs neražojam, konsultanti iepazīstinās Jūs ar mūsu iespējām.

6. Vai var pasūtīt Jūsu gultu Lorena ar pocket matraci?

Protams! Pasakiet pārdevējam-konsultantam, un noteikti to norādiet izgatavošanas līgumā.

7. Gribam iegādāties mātei dīvānu. Salīdzinājām Jūsu ražoto modeli Nota ar Elizas piedāvāto Elefant. Paskaidrojiet, ar ko tie atšķirās.

Ar dizainu un atsperu bloka ražotāju. Modelī Nota tiek izmantoti bloki, kurus izgatavojam paši izmantojot vācu rūpnīcas Hoffmann ražotās atsperes. Mūsu kolēģi no Eliza strādā ar vācu rūpnīcu Hoffmann, kuras atrodās Polijā, gatavajiem atsperu blokiem. Izvēle ir Jūsu ziņā!

8. Vai Jūs izgatavojat virtuves mēbeles ar MDF fasādēm?

Jā. Jūs varat pasūtīt dažādas pēc faktūras MDF fasādes vai nu ar matētu, vai glancētu apdari. Krāsu var izvēlēties pēc Becker un Caparol katalogiem.

9. Pasūtījām virtuves mēbeļu projektu citā firmā. Ieraudzījām Jūsu ekspozīciju veikalā „ Cita” G.Astras ielā 8. Vai ir reāli veikt mēbeļu cenas aprēķinu pēc mūsu projekta pie Jūsu dizaineriem?

Noteikti! Jūs varat sarunāt tikšanos ar dizaineri un tiks veikti visi nepieciešamie aprēķini. Bez tam, rekomendējam vērsties pie mūsu dizainera, lai viņš sagatavotu savu projektu Jūsu mēbelēm. Iespējams, Jūs dosiet priekšroku mūsu piedāvājumam.

11. Kādos termiņos Jūs izgatavojat mēbeles virtuvei un bīdāmos skapjus?

4-5 nedēļu laikā, no avansa ieskaitīšanas momenta.

12. Vai pie Jums var pasūtīt ne tikai mēbeles virtuvei, bet arī iebūvējamo virtuves tehniku?

Protams! Mēs esam visu atpazīstamāko iebūvējamās virtuves tehnikas brendu dīleri un varam piedāvāt gan kvalificētu palīdzību modeļu izvēlē, gan arī brīnišķīgas cenas.

13. Vai Jūs veicat virtuves mēbeļu montāžu?

Ja Jūs pasūtat mēbeles pie mums, Jums tiek piedāvāts pakalpojumu komplekss mēbeļu piegādē, pārvietošanā, montāžā, uzstādīšanā un iebūvējamās tehnikas pieslēgšanā. Mūsu speciālistiem ir vairāk kā 20 gadu pieredze dotajā jomā, un nevainojama reputācija. Mēbeles, kuras pasūtītas citā firmā, mēs nemontējam.

14. Gribētos pasūtīt dīvānu Lido no auduma, ko mēs redzējām Jūsu kaimiņu ekspozīcijā tirdzniecības centrā Cita santehnika Rīgā. Vai tas ir iespējams?

Protams. Parādiet mūsu pārdošanas konsultantam audumu, kurš ir iepaticies un mēs to pasūtīsim speciāli Jums.

15. Vai varētu izgatavot stūra dīvānu Koln 2 ar koka kājiņām?

Lūdzu. Mūsu konsultanti nodemonstrēs Jums dažādus kājiņu variantus, kuras izgatavotas no masīvkoka. Jūs varat tās pasūtīt gan gaišā, gan tumšā versijā.

16. Vai jūsu mēbeļu dizaineri strādā ar furnitūru - bīdāmajām sistēmām Elfa?

Jā, Jūs varat pasūtīt šo furnitūru. Mēs sadarbojamies ar daudziem mēbeļu furnitūras piegādātājiem un projekta sagatavošanas gaitā dizaineri var piedāvāt Jums dažādus furnitūras risinājumus. Tāpēc noteikti paziņojiet par savām vēlmēm dizaineram.

17. Ļoti iepatikās galda virsmas un virtuves izlietnes no mākslīgā akmens. Cik tās ir praktiskas?

Ar „mākslīgo akmeni” mēs strādājam jau vairāk nekā 15 gadus. Šis materiāls ir teicams ekspluatācijā, praktiski nemaina savu krāsu, viegli tīrāms. Šāda materiāla galda virsmai nebūs problēmu noslīpēt pat dziļas skrambas, kuras radīsies ekspluatācijas procesā. Virtuves mēbeļu ražotāji no Itālijas, mākslīgo akmeni sauc par - materiālu bez trūkumiem!

18. Vai varētu pasūtīt pie jums virtuves mēbeles bez uzstādīšanas?

Protams. Savu pasūtījumu Jūs varat saņemt noliktavā vai arī norunāt ar mūsu speciālistiem par piegādi. Mēbeļu montāžu Jūs varat veikt paši.

Mūsu mēbeles

Mūsu mēbeles tiek izveidotas ar to izmantošanas specifiku. Latvijā dīvāns ir reti tikai interjera elements – tam jābūt funkcionālam un izturīgam. Tāpēc mēs taisām akcentu uz materiālu un mēbeļu izgatavošanas kvalitāti – visos ražošanas etapos.

Kā pārbaudīt mīksto mēbeļu kvalitāti?

Pircēji bieži jautā mums, kā pārliecināties, vai mēbeles, kuras viņi pērk, ir īsti kvalitatīvas? Kā pārbaudīt, vai pēc izskata simpātisks dīvāns nesabojāsies pēc pāriem mēnešiem nekvalitatīvo materiālu vai salikšanas dēļ?